1 جی نیوز - داور بنابی قاضی مصاف رقبای قمی و تهرانی شد
عکس
تاریخ نشر : ۲۳:۱۰:۴۷, ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

داور بنابی قاضی مصاف رقبای قمی و تهرانی شد

داور بنابی قاضی مصاف رقبای قمی و تهرانی شد

گردآوری جی نیوز : ‪ دیدارهای هفته هفتم از دور رفت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس از عصر سی‌امین روز شهریور ماه مصادف با عید سعید غدیر خم رسما آغاز می‌شود و در یکی از بازی‌های این هفته صبای قم در دیداری خانگی مقابل یکی از پنج نماینده فوتبال استان تهران یعنی تیم سایپا صف‌آرایی می‌کند.

در روز نخست بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر چهار مسابقه در قم اهواز تهران و تبریز به انجام می‌رسد و در روز دوم یعنی چهارشنبه سی‌ویکم شهریور ماه نیز چهار رقابت دیگر در تبریز مشهد اصفهان و تهران برگزار می‌شود که مهمترین بازی برای علاقمندان به فوتبال بی‌شک مصاف تیم‌های سپاهان با پرسپولیس در اصفهان و استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در تهران است.

صبای قم بعد از کسب پنج تساوی متوالی و قبول یک باخت در 6 هفته سپری شده از لیگ شانزدهم در یکی از مهمترین ‌بازی‌های هفته برابر تیم سایپا تهران صف‌آرایی می‌‌کند صبایی که در حال حاضر با رقیب تهرانی خود تنها دو امتیاز  فاصله دارد ولی پنج پله پائین‌تر از این تیم در مکان دوازدهم جدول قرار دارد.

شاگردان عبدالصمد مرفاوی در تیم فوتبال صبای قم در این دیدار خانگی به دنبال این هستند که امتیازات از دست رفته در 6 هفته قبل فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را منجر به ثبت پنج تساوی و یک باخت در کارنامه این تیم شده را تلافی کنند.

صبای قم این هفته چهارمین مسابقه خانگی خود را انجام می‌دهد و عبدالصمد مرفاوی که با تیمش در سه دیدار خانگی قبل و سه بازی خارج از خانه سه تساوی یک بر یک برابر پیکان تهران ماشین‌سازی سازی تبریز و ذوب‌آهن اصفهان تساوی بدون گل با صنعت‌نفت آبادان‏ تساوی دو بر دو با سیا‌ه‌جامگان خراسان و باخت یک بر صفر برابر پرسپولیس را کسب کرده سخت به دنبال پیروزی در خانه است.

طبق برنامه سازمان لیگ سایپا تهران و صبای قم در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به یکدیگر رسیده‌اند و دو تیم از ساعت 18:30 دقیقه عصر روز سه‌شنبه سی‌ام شهریور ماه در دیداری حساس در ورزشگاه یادگار امام قم برابر یکدیگر به میدان می‌روند.

کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز در فاصله زمانی اندک تا آغاز دیدارهای هفته هفتم از نیم فصل نخست بازی‌های شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس اسامی داوران بازی‌ها را اعلام کرد که بر این اساس قضاوت دیدار صبا و سایپا را یکی از داوران با تجربه لیگ برتر یعنی شاهین حاج‌بابایی انجام می‌دهد.

شاهین حاج‌بابایی متولد پانزدهم شهریور ماه سال 1351 در شهرستان بناب آذربایجان شرقی است و فعالیت حرفه‌ای خود در عرصه داوری را از سال 1378 و با دریافت مدرک درجه سه داوری فوتبال آغاز کرده است ضمن اینکه در سال 1382 درجه ملی گرفته و تحصیلات وی نیز کارشناسی رشته حساب‌داری است.

این داور را در امر قضاوت دیدار تیم‌های رده هفتمی سایپا تهران و رده دوازدهمی صبای قم یعقوب سخندان به عنوان کمک داور اول محمدرضا طالبی به عنوان کمک داور دوم حسین زیاری به عنوان داور ذخیره و علی خسروی به عنوان ناظر مسابقه همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/78002/ن40/

​ ‬