1 جی نیوز - شفاف سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی
عکس
تاریخ نشر : ۱۳:۲۰:۴۶, ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

شفاف سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی

شفاف سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی

گردآوری جی نیوز : ‪ مدیر عامل و مؤسس شرکت سفرهای علی‌باباشفاف‌سازی قیمت بلیط پروازهای خارجی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های فضای آنلاین است.
حسینی‌نژاد معتقد است که در خریدآنلاین بلیط هواپیما مسافر می‌تواندقیمت واقعی بلیط پروازهای مقاصد خارجی را مشاهده مقایسه و انتخاب کنددر حالی که در خرید حضوری و یا تلفنی به دلیل محدود بودن دسترسی آژانس‌ها به ایرلاین‌های موجودتصمیم‌گیری مسافر با محدودیت همراه خواهد بود.

مدیر عامل سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما علی‌بابا با اشاره به این موضوع که بعضی از مسافران پروازهای خارجی بلیط خود را از آژانس‌های مسافر تیمی‌خرندچرا که با سایر شیوه‌های خرید بلیط هواپیما آشنایی ندارندگفت: فرایند حضوری و یا تلفنی خرید بلیط پروازهای خارجی با وجود تنوع ایرلاین‌های خارجی وداخلیکارخسته‌کننده‌ای است چرا که دراین شیوه‌ی خریداز بین شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در ایرانممکن است تنها اطلاعات پرواز چهار یا پنج ایرلاین به مسافر پیشنهاد شود و مجبور باشد از بین گزینه‌های محدود یکی را انتخاب کند که ممکن است با شرایط او همخوانی و چه بسا با بودجه‌‌اش هم سنخیتی نداشته باشد.

وی با تاکید بر این موضوع افزود:مسافران می‌توانند فرآیندخرید بلیط هواپیما خارجی را به صورت تمام آنلاین از سامانه‌ی علی‌بابا از بین گزینه‌هایی همچون ایرلاینقیمتتاریخ و ساعتازمیان پیشنهادهای متنوع انتخاب و از همه مهم‌تر مبلغ خود را به ریال و با استفاده از کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.

مدیر عامل سامانه‌ی علی‌بابا با بیان این مطلب که این سامانه برای اولین بار در ایران این امکان را برای مسافران فراهم کرده تا بتوانند بی‌واسطه و مستقیم بلیط پرواز خارجی را به هر مقصدی در جهان خرید کنند بر این باور است که خرید آنلاین باعث می‌شود واسطه‌ها حذف شوند و بلیط مستقیم به دست مسافر برسد.

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود با اشاره به این موضوع که متاسفانه تخلفات و اشتباهات صدور بلیط خارجی از سوی برخی مراکز باعث عدم اعتماد و سرگشتگی مسافران شده تصریح کرد: مسافران با خرید تمام آنلاین بلیط ایرلاین‌های خارجی می‌توانند از پشتیبانی 24 ساعته‌ی سامانه‌ی علی‌بابانیز برخوردار شوند و با اطمینان خاطر به سفر بروند چرا که علی‌بابا در تلاش است هر ایرانی بتواند که با هر درآمدی به سفر برود و تمام تلاش ما تحقق همین هدف است.